NÁRODNÍ NÁLEVNA

Minulý týden jsme byly s Elite Bloggers pozvané do nově otevřeného podniku Národní Nálevna. Příjemnou změnou pro nás bylo, že se nejednalo o luxusní fancy podnik, ale českou klasiku s moderním šmrncem! Jídelní lístek nesahá do stran 26, můžete si vybrat pár jídel z denní nabídky, ale o to jsou tato jídla lahodnější a kvalitnější, protože kuchaři si jejich přípravu přímo užívají. Což ostatně můžete vidět na vlastní oči v otevřené kuchyni. Interiér je zařízen v industriálním stylu, avšak velice příjemně, téměř okamžitě se cítíte jako doma a to i díky příjemnému personálu.

My jsme k večeři dostali degustační menu s obloženými sýrovými mísami, žebírka, špízy a výborné hotdogy. K pití jsme si objednaly okurkové limonády, citronády, domácí ledové čaje (top), piva a vína, co vám budu povídat, večer to byl povedený!
Do Národní nálevny jsme zavítaly s K. hned druhý den na oběd a včera jsem tam vzala dokonce i svého milého. Během jednoho týdne jsem tam tedy byla celkem třikrát a vždy jsme odcházela spokojená. Určitě se tam jděte na naše doporučení podívat a podejte hlášení.)
BTW nezapomněla jsme vám říct i o těch lidových cenách????? 


8 comments:

 1. To vypadá super, asi vím, kam zajdu příště, až budu v ČR :-)

  ReplyDelete
 2. Mňaaaaam :) tie limonády vyzerajú vynikajúco a jedlo veľmi chutne :)

  ReplyDelete
 3. vyzerá to tam ako veľmi príjemné a útulné miesto :)
  Jane´s World

  ReplyDelete
 4. Mám rád podniky, kde můžu kuchařům koukat doslova pod ruce! :)

  ReplyDelete
 5. looks very nice!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete