MY VALENTINE'S DAY

Tak a je to týden po svátku všech zamilovanců, týden a den ode dne, kdy se všechny sociální síte zbláznily a ukazovaly jen fotky zamilovaných párů a přeslazených romanťáren. Já měla plán jednoduchý, ráno odfotit šperky s Lukášem Dohnalem a odpoledne za mnou přijede kluk, dáme jídlo, procházku a kino (přiznávám, to už trochu romantikou zavání xD).
V celku normální hezký den začal strašně valentýnsky! Když jsme si myslela, že jedu fotit šperky, tak jsem nevěděla, že to budou snubáky, že budu ve svatebních šatech a na fotkách se budu culit na mého modelkovského ženicha! Chachacha, byla jsem až sama dojatá z toho, jak to bylo vše dokonalé. Měla jsem krásné šaty, vlasy i makeup a z fotek, co jsme zahlédla zářilo čisté novomanželské štěstí. Focení ubíhalo rychle a to hlavně proto, že byla na place úplně neskutečná sranda.
Následovalo navštívení sochy v Lucerně, dvě výstavy v Národní galerii, kde si každý z nás přišel na své. Já byla nadšená z děl Umprum attack a boyfriend se těšil na zvěrokruh od čínského umělce Aj Wej-weje. 
Po kultuře jsme se šli nadlábnout do Národní Nálevny, kde jsme si dali žebra, hotdog a výbornou variaci domácích pomazánek. Aby toho nebylo málo, tak jsme zašli, jako většina zamilovanců na pohár do Světozoru a den jsme zakončili v kině na Dead poolovi, což bylo super! Pak už jen následovala dvouhodinová cesta vlakem domů, kam si každý z nás koupil nanuka a čokoládu, protože když už tak už! (fakt jsem prasila a druhej den šla na dvě hodky do fitka!)
Jestli si myslíte, že to vypadá jako ideálně strávené rande, tak mě ještě jako hlavního nevděčníka napadlo zmínit, že všude potkávám holky s pugétem a sama nemám ani kvítek. Jen mi přišlo, že kytka k Valentýnu prostě patří a že si jí zasloužím, když mu jako překvápko peču tři hodiny milion šneků ve tvaru srdce xD 
Takže nakonec trochu vynucená, ale přesto krásná květina přecejen přistála v mém náručí a já byla 100% spokojeňouš.
Jak jste prožili 14. únor vy? A holky, dostaly jste kytku?.) M.


9 comments:

 1. Krásne fotky ☺

  www.danielainthelibrary.com

  ReplyDelete
 2. Pěkné fotky, mám takové články moc ráda, jsou takové odpočinkové :)

  ReplyDelete
 3. Opravdu moc hezký článek a hlavně ty fotky! Já Valentýna nijak zvlášť neslavím, takže jsem ho strávila s kamarádkou v kavárně (a po cestě domů šíleně zmokla), ale užila jsem si ho i tak :)
  VERONIKA

  ReplyDelete
 4. Krásný článek:)

  www.stylishcoffee.cz

  ReplyDelete
 5. krásná jsi :)
  dostala, i když kytky k "něčemu" moc nemusím :) Radši je mám doma stabilně :D
  outfit: black & gold

  ReplyDelete
 6. Krásná jsi a hrozně ti to na fotkách sluší :)

  ReplyDelete
 7. Někdo se za vás vydává: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015814510430&fref=ufi

  ReplyDelete