INDOOR SESSION

Peníze na zrcadlovku už pilně střádám (nakonec místo olympusu PEN volím Canon 70D) a mezitím mi outfit vyfotila Kamča. No doufám, že v tom budeme pokračovat i poté co ji budu mít, s nikým jiným totiž nejsem při focení tak sehraná jako s ní! Tentokrát jsme se pustily do experimentu a outfit cvakly v našem (nedovybaveném) obýváku:) 

Nápad vyfotit se občas doma, mi poprvé vnutkla moje oblíbená blogerka Sietske. No a myslím, že až udeří mrazy, rády ho zopakujem. Ty z vás, které taky blogují, vědí, jaký je to v zimě utrpení....prsty fialoví, tuhnou a stisknout spoušť či nastavit čas je asi stejně obtížný jako navlíknout do jehly nit. Brrr, ale rozhodně tohle počasí nechci přivolávat. Pojdmě si ještě užívat příznivých teplot a žlutého listí;)
Doufám, že se vám výsledek  a outfit zamlouvá stejně jako mě. Dobrou noc přeje Kristý.

 trousers - Mango | tshirt - Zara | bomber jacket - H&M | sneakers - Nike | backpack - Zara

13 comments:

 1. Ty kalhoty jsou boží :) a focení uvnitř vůbec nevypada špatně :)

  ReplyDelete
 2. Je to jiný, je to krásný, je to super!!! Jste skvělá dvojka a vždycky fotku posunete někam dál:) Outfit je top, kalhoty a bomber - super kombinace:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moc děkujeme, přesně o to se snažíme:)

   Delete
 3. proč ses s těma foťákama nakonec rozhodla takto?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mám totiž doma skvělej a docela drahej objektiv od Canonu, byla by škoda aby ležel na polici...a abych mohla natáčet videa i fotit outfity, muselq bych k olympusu koupit dva objektivy a vyšel by mě tím pádem stejně jako nová zrcadlovka:)
   Ale myslím, že Pen stejně časem poříidíme...na cesty je ta velikost prostě velkou výhodou!

   Delete
 4. Super fotky. Vidieť, že ste zohrané duo ;)
  MargiFashion

  ReplyDelete
 5. Přidávám se k obdivovatelům fotek, jsou super :). A ta kombinace barev v obýváku vypadá zajímavě ;)

  ReplyDelete
 6. Ty fotky jsou takhle perfektní!! A super kalhoty :3

  ReplyDelete
 7. I když je outfit focený doma, tak je super! je to fijn oživení klasických venkovních..a úplně s tebou souhlasím, už se ochlazuje, venku je tma a focení outfitů je těžší a těžší..
  www.veshionlife.com

  ReplyDelete