#ELITEBLOGGERSKICKOFFAhoj všem! Přinášíme vám slibovaný report z víkendového dobrodružství s naším Elite bloggers týmem. Je nám jasné, že jste podobný post viděli na asi tak devíti dalších blozích, ale v každém přecejen najdete rozdílná selfíčka a fotky sushi z jiného úhlu xD Článek přinýst prostě musíme, protože jsme z onoho víkendu v Bratislavě nabité pozitivní energií a neskutečnou chutí blogovat.
Nebudeme vám tady rozepisovat podrobné info o tom, v kolik jsme odjely, jakým směrem a kolikrát jsme se po cestě vysmrkaly. Mezi nejdůležitější info patří to že: jsme jely do Bratislavy, kde jsme K ani já nikdy nebyly, ubytované jsme byly v asi nejluxusnějším hotelu na celém Slovensku (Grand Hotel River Park), náš pokoj vypadal jako ráj, zvládly jsme poznávačku města s průvodcem, ochutnávku vín, výlet motorovým člunem po Dunaji, aromaterapii a nekonečné užívání místního SPA s dokonalým výhledem, lekci vaření s místním šéfkuchařem, Moet párty a až nezdravé množství dobrého jídla a pití. Co nás ale během víkendu nejvíc překvapilo?
Strašně jsme si všechny sedly! To jsem opravdu nečekala. Všechny blogerky byly na stejné vlně, stejně naladěné, naprosto super pohodové a vtipné holky se kterýma jsme prokecaly doslova hodiny. Jsme nový tým českých blogerek, které si pomáhají a věřím, že s tímhle přístupem to dotáhneme daleko!
Za tohle všechno jsme neskutečně vděčné Terce a Johnovi, stvořili totiž něco skvělého.

PS: Na většině fotkách nejsem, protože jsem se ve vlaku přiotrávila jídlem a téměř celou dobu strávila na pokoji. Jsem sice chudísek, ale aspoň jsem si dosyta užila tý božský postele! :D

PPS: Omlouváme se za horší kvalitu videa a některých fotek, ale momentálně jsme v nouzovém režimu....Olympus Pen jsme vrátily (a plánujeme ho koupit příští týden), Kristý má rozbitý mobil, zrcadlovku se nám s sebou  nechtělo pořád tahat...tak nám to projednou odpusťte. Vaše M.7 comments:

 1. Krásné fotky! Obdivovala jsem u všech blogerek, které na Elitebloggers kick off byly :) Je vidět, že o vás bylo královsky postaráno a vy jste si to náležitě užily! :)
  The Colorful Blog

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotečky. musel to být úžasný výlet.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/09/prvni-podzimni-liceni.html

  ReplyDelete
 3. Super fotky holky :) určite ste si ten víkend uzily, i když to bylo i v te posteli :)

  ReplyDelete
 4. Náhodou super článek a všude vám to všem moc sluší! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 5. Som rada, že sa vám v Bratislave páčilo a užili ste si to! A Michaela krásne plavky!! :)

  ReplyDelete