BUCKET BAG


Po dlouhém hledání (asi po roce a půl!) jsem konečně narazila na skvělý bílý džíny. Měla jsem asi dvoje skinny - jedny který mi jsou malý a druhý ze Zary, který se vytáhly asi o dvě čísla. Navíc v obou jsem si připadala narvaná jak jitrnice. Až teď se mi podařilo najít ten svatý džínový grál! Jsou extrémě pohodlný, tak akorát roztrhaný a ve střihu, kterej mi naprosto vyhovuje (koukala jsem, že v některejch obchodech ho nazývaj girlfriend...).
Zkombinovala jsem je s lehoučkým topem, se zajímavými zády, který jsem pořídila už v zimě ve slevách. A k tomu moje momentálně nejoblíbenější duo - kabelka a sandálky z Manga. Ty vlastně taky dnes vidíte poprvé, takže celá v novém.
Pokud si říkáte, že mám dost strašný vlasy, tak máte pravdu! Nejen že už nutně potřebuju obarvit a neustále to odkládám (znáte to, pořád nějaký jiný výdaje - například tento týden jsem udělala objednávku z Manga :D). Ale ještě ke všemu jsem zrovna šla z focení pro Cosmopolitan, kde mi pomocí tuny gelu vytvořily wet look hair. Vlasy jsem poté chytře rozčesala, takže mi na hlavě zůstalo tohle zplihlé, mastné a nelesklé cosi!
Mějte se hezky a dejte mi vědět, jak se vám outfit líbí:). K


jeans - Zara | top - Bershka | bag - Mango | shoes - Mango | necklace - H&M

GET THE LOOK:

9 comments:

 1. Džíny sú krásne! tiež podobné zháňam a stále nič...a sandálky sú tiež úžasné! ♥ Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete
 2. Moc povedený outfit! :) moc pěkné tričko, podobné jsem si koupila v sobotu v Primarku! :)) Díky za inspiraci jak ho zkombinovat!

  www.stylesolution.cz

  ReplyDelete
 3. Krásná kabelka a viděla jsem jich spoustu včera :) Jen teda já potřebuji kabelky, které jsou větší a mohu tam nacpat vše :)
  Pink Student

  ReplyDelete
 4. Krásný outfit, ty boty jsou dokonalé a to tričko je pěkně originální a na vlasech nejde nic poznat! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 5. Velice pěkný outfit :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 6. Krásný outfit.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/recenze-belcura.html

  ReplyDelete
 7. Super boty a kabelka! včera jsem na ni v Mangu koukala, ale přišla mi dost tuhá, navíc tenhle styl už mám v černé.. já si tam vyzvedla objednávku, kde jsem naopak trochu neodhadla barvu kabelky, místo nude byla až hnědá :D ale halenku jsem vybrala správně a pořád musím myslet na jedny lodičky odtamtud..

  ReplyDelete