BLUE ORANGE


Před nějakou dobou jsme strávili den v resortu Blue Orange, který se nachází kousek od OC Letňany v Praze (a se kterým jsme navázaly spolupráci). Snad každá holka, nebo žena by si měla čas od času dopřát chvíli pro sebe, kdy se zrelaxuje, zasportuje si, nechá se zkrášlit a jakkoli opečovávat. My jsme tohle všechno zažily společně se sympatickou Kristýnou a jejím partnerem a fotografem Bimbem (fb). A tento den bych bez okolků nazvala jako dokonalým.) 
V Blue Orange se nachází rozsáhlé fitcentrum s posilovnou a prostorem pro organizované lekce jako jsou spinning, kondiční trénink, pilates apod. Hned ze začátku se nás ujal osobní trenér Pepa. Nebyl to s ním žádný med, protože mu opravdu záleželo na dokonalém provedení cviku a jeho účinnosti
Došlo nám, že musíme před létem opravdu máknout, protože jsmě pěkný másla a ke konci tréninku se nám nohy klepaly tak, že jsme nemohly dojít ani do šatny. Josef Čamra není žádný amatér, naopak ví o čem mluví, důkazem je nejedno ocenění v klasické kulturistice  Samozřějmě vám také dokáže sestavit jídelníček na míru, aby vaše výsledky společně s cvičením byly co nejúčinější.Po těžce odvedené práci následovala zasloužená odměna v podobě sauny a vířivky se šampaňským (ooooh, lze se mít lépe?!).
Na střídačku se nás pak ujala šikovná fyzioterapeutka...masáž byla nadmíru příjemná a především pro obě potřebná. Zjistila totiž, že jsme obě pěkně zablokované, tak jsme to hned napravily a následoval pocit znovuzrození xD. No jo, to máme z težkých tašek na jedno rameno, podpatků a věčného vysedávání na počítači.
 

Během cvičení  a koupání nám samozřejmě vyhládlo a tak následoval  oběd v místní restauraci. Do té doporučujeme zajít i pokud nejste wellness a fitness fandové, třeba něco oslavit (pánové, už žádné výmluvy, že nevíte kam vzít svou drahou polovičku) - protože to jídlo bylo prostě boží! Znáte ten pocit kdy vám přinesou jídlo na stůl a vy polovinu ingrediencí vidíte poprvé v životě? Tak to se vám tu klidně může stát :D.


Po obědě byly na řadě procedůry, na které jsme se těšily asi ze všeho nejvíc a to především kvůli tomu, že je sami dost zanedbáváme - kosmetika, pedikůra a manikůra. Čas se nám krátil a tak si Míša vybrala manikůru a já pedikůru. Moje nožky tuhle jarní přípravu opravdu potřebovaly a ocenily. A protože lakování nás obě dost nebaví, poprvé jsme zkusily gellak. Pocit upravených nehtů, který trval téměř měsíc, jsem si hodně rychle oblíbila.
Je tu někdo, kdo na gellak chodí pravidelně a je s ním spokojený?.)

 Na kosmetiku jsme se těšily obě jak malé (já totiž kosmetičku navštívila tak před 3 roky!). Ujala se nás milá Simona Jechová, se kterou jsme se po bližším prozkoumání (diagnostice) pleti domluvily na vhodném ošetření. V Blue Orange pracují například s kosmetikou  BDR, Dermaheal, Medik8, Thalgo a Biologique Recherche a tu jsme si na vlastní kůži vyzkoušely my. Hodinový odpočinek na vyhřátém léhátku s maskou z možských řas na obličeji byl jednoduše úžasný. Musím říct, že jsem si na chvilku i klimbla :D. A poté si trochu nadávala, že si tenhle pocit naprostého odpočinku a především svěže vypadající pleti nedopřávám častěji a zařekla se, že to napravím. Míša, jelikož má samozřejmě pleť trochu jinou, podstoupila ošetření jehličkami a zlatou masku.


S pocitem příjemné únavy jsme ještě zamířily do místního kadeřnictví. Míša si své dlouho pěstěné vlasy jen lehce zastřihnou a vyživit maskou. Já kadeřnici Klárku Němcovou poprosila o trochu radikálnější sestřih, a byla z něj nadšená. To mi připomíná, že už by to zase chtělo zkrátit!Shrnuto postrženo - nemáme v oblibě do nebes vychvalující články a reporty, ale jednodušše nás nenapadá nic, co bychom přístupu a vystupování zaměstnanců nebo vybavení resortu vytkly. Takže jeho návštěvu můžeme s klidným srdcem  doporučit:).

Více potřebných informací najdete na http://www.blueorange.cz/.

A kam se chodíte rozmazlovat vy?:)

13 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Tak to vypadá naprosto dokonale! Taky bych si dala líbit a moc vám to sluší :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 3. krása :) ta zlatá maska vypadá božky

  ReplyDelete
 4. moc hezke fotky! a musel to byt urcite super straveny den, ja na manikure ani pedikure nikdy nebyla, ale laka me predstava gellaku a upravenych nehtu, protoze koho by bavilo si je kazdy 3 lakovat :)

  ClaudiasNewLife

  ReplyDelete
 5. Vypadá to nádherně! Musím říct, že fotky se dnes opravdu povedly a vám to moc sluší :)

  ReplyDelete
 6. Krásné fotečky, jde vidět, že jste si to opravdu užívaly :-)
  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/recenze-samponu-klorane.html

  ReplyDelete
 7. Manikúra a pedikúra se fakt píše u s čárkou :))

  ReplyDelete
 8. Tak tenhle den Vám hrozně závidím, musela to být naprostá paráda :)))
  One blondie life

  ReplyDelete
 9. Závidím, ne tu dřinu s trenérem, ale následnou odměnu, ta bývá potřeba :)

  Spotřebováno: Květen 2015

  ReplyDelete
 10. Určitě jste si to užili, pod vedením trenéra jsem ještě necvičila a ráda bych to zkusila 😊

  ReplyDelete
 11. jééééé takový den bych brala hnedka, masáž manikúru pedikúru, stříhání a vrněla bych si jako kočička :D

  ReplyDelete
 12. Vůbec jsem nevěděla, že je tam tolik možností. Vždycky jsem byla jen v restauraci, ale souhlasím s vámi, že to jídlo je tam naprosto dokonalé. Zkuste příště lasagne! :)

  ReplyDelete