INTERIOR : BLACK WALL
Outfit jsem pro vás tento týden vyfotit nestihla (někteří z vás, si možná na mém insta všimli, že jsem začla navštěvovat školu stylu Backstage, jupííí) a navíc jsem i postrádala fotografa. Takže přichází na řadu interiérový článek, máte radost?.)  Jak už název napovídá, dnes vám chci ukázat, jak můžete své hnízdečko upgradovat černou zdí. Proto nečekejte žádnou koláž se super cool doplňky  - jediné co potřebujete je kýbl černé barvy a váleček!

Myslím, že než dlouhosáhlé návody jak takovou zeď do bytu zakomponovat nebo jak ji ozdobit, mnohem víc poslouží fotky. Tak se pokochejte a nasajte inspiraci:).
Snad bych jen dodala, že natřením pouze jedné zdi rozhodně nic nezkazíte a nemusíte se bát, že by to u vás doma doma vypadalo jako v krematoriu. A nejlíp samozřejmě vypadá dohromady s přírodními tóny, bílou, šedou, hnědou a béžovou. Nebo s jedním výrazným barevným prvkem - ta zelená sedačka nebo žlutá komoda je prostě boží, no ne?
Hezký večer:)7 comments:

 1. To je neskutečně kouzelnej styl!!! :-) miluju to! ♥

  ReplyDelete
 2. Černé stěny miluji!
  Teta ji má v kombinaci se zářivě zelenou a vypadá to luxusně :)

  ReplyDelete
 3. Krásné interiéry, ani nevím na jakou fotku koukat dřív :) líbí se mi všechno!

  ReplyDelete
 4. Nádhera, presne tento štýl sa mi páči :)
  LifeAsIva

  ReplyDelete
 5. Černou stěnu v pokoji plánuju už dlouho (takže super článek pro inspiraci !!! :)), ale nikdy to nebylo možný kvůli naší tapetě :( Konečně budu předělávat pokoj a můžu si to splnit! Ale asi nepůjde na černo celá stěna, ale jen spodní půlka, to by nemuselo vypadat špatně, uvidíme :)

  ReplyDelete
 6. Tento članok je úžasný! Tiež takéto zmeny plánujem a takéto inšpirácie ako ty som ani náhodou nenašla 😱 kde si hľadala?

  ReplyDelete