FASHION STARS NIGHT


Ještě než se po hlavě vrhnu do učení (aneb ať žije prokrastinace :D) vám chci ukázat fotky z večera plného přehlídek FASHION STARS NIGHT, kterého jsem se účastnila minulý pátek. Vsadím se, že o projektu Shooting Fashion Stars už mnozí z Vás slyšeli. Od roku 2003 totiž podporuje české začínající návrháře a umožňuje jim prezentovat své kolekce. A projekt Fashion Stars Night byl uveden letos poprvé jako rozšíření již zavedeného konceptu - cílem tohoto projektu bylo propojit již zavedené značky (návrhářky) se zákazníky....vlastně ihned po přehlídce bylo možné si i modely ve své velikosti objednat:).

Večer se konal v krásném zrekonstruovaném Vinohradském pavilonu a na programu byly přehlídky čtyř návrhářek Alale by Denisa Dovalová (jejíž kolekce se mi líbila nejvíc) a Ivety Pecuchové, Taťány Kovaříkové a Helen Mertl. Co musím vyzdvihnout bylo "molo", protože jako to posloužily jezdící schody, což bylo efektní a mně to připomnělo přehlídku Louis Vuitton SS15 :). Spozorem večera byly Canon a Fashion Arena Prague Outlet.
Outfit jsem volila (překvapivě) v černobílé, vytáhla jsem oblíbené boty z Asosu, nejnošenější kalhoty H&M, neoprenový top Reserved a bílou biker bundu. A oživila jsem jej růžovou rtěnkou:).
Užijte si hezkou neděli a těšte se večer na první díl Model´s Diary! Vaše K.HELEN MERTL:
 ALAE BY IVETA PECUCHOVÁ:
 TATIANA KOVAŘÍKOVÁ:
 ALAE BY DENISA DOVALOVÁ:


3 comments:

 1. skvelé fotky! aj tie kúsky sú veľmi pekné :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Tvůj outfit je krásně uvolněný:)
  Fotky jsou skvělé, muselo to být super !!

  http://lifewithveronica.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Já jsem děsně proti tomu, jak moc jsou hubené, ale chtěla bych takovou show i přes to vidět :)

  ReplyDelete