VOTE FOR USRok se s rokem sešel a je tu opět soutěž o Blogerku roku.)
Minulý rok jsme byly nominovány v kategorii objev roku a díky vám a vašim hlasům jsme se umístily opravdu vysoko! Mimochodem blog jsme v tu dobu měly asi tři měsíce.) Ještě jednou vám všem děkujeme a prosíme vás o podporu i tento rok.
Tenhle boj nebude jednoduchý, už jsme velké holky a najdete nás v kategorii Fashion, kde jsou zastoupeny i všechny nejlepší a nejznámější české blogerky.
Moc bychom si přály se dostat do top10 a přinést vám report z celého večírku, proto vás, naše nejmilejší čtenářky a čtenáře, prosíme o maximální podporu.)

Hlasovat můžete TADY, kliknutím na srdíčko a následným vyplněním formuláře, poté je nutno potvrdit hlas kliknutím na odkaz, který vám přijde na mail.)

Vážíme si toho, že jste nás tento rok opět nominovaly, jako odměnu pro vás máme připravených pár opravdu zajímavých postů, kde vám představíme naše nové projekty a příští týden se můžete těšit na giveaway.) Jako malou ochutnávku a dík za vaše hlasy vám přináším jedno z mnoha videí, které jsme točily minulý týden pro Stilago. Podívat se na něj můžete ZDE.

Enjoy.) Vaše M.

No comments:

Post a Comment