TURKEY


Na mém instagramu jste si jistě všimli, že jsem minulý týden strávila u moře. Nutně jsem se potřebovala prohřát a dobít energii před tím sychravým půlrokem a ranním vstáváním, které nás teď čeká. A tak jsme s přítelem vyrazili do Turecka. Co vám budu povídat, dovolená splnila svůj účel a já se vrátila vysluněná, odpočatá a o pár kilo těžší (all inclusive je vážně zlo!) :D.

Byla jsem optimista a myslela si jak pro vás ještě nafotím pár letních outfitů, protože jsem zjistila, že mám ve skříni dost letních kousků, které jsem vám nestihla ukázat. Nakonec jsme ale foťák vytáhli minimálně a já stejně celý týden strávila v plavkách . Takže jsem vycvakla pouze jeden outfit a ještě to byla pořádná fuška :D! A protože spousta fotek bylo samozřejmě nepoužitelných a rozmazaných, rozhodla jsem se udělat takový mix fotek outfitu a těch, které jsem pořídila mobilem. 
Na sobě mám palmové šortky, které jsem pořídila v Zaře ve slevě za krásných 159,- Kč. POstavě moc nelichotí, ale jsem úžasně pohodlné. Zbytek už moc dobře znáte - má oblíbená kabelka z HM, kulaté brýle Lindex, crop top se zipem a sandálky ze Zary.
Tak a teď už zpátky do reality. Nějaké tipy, jak se zas navrátit do školního režimu a trpět přitom co nejméně?:D Dobrou noc!


12 comments:

 1. Ta fotka na molu je nádherná!

  ReplyDelete
 2. Moc hezký mix fotek ;) vypadá to, že sis dovolenou užila :))

  ReplyDelete
 3. moc krásný zelený šortky :)

  Visit my blog YOKO NGUYEN BLOG

  ReplyDelete
 4. Ty vlasy :O Kdy jsi je pokratila? Je to dobry! Ale nemuzu se rozhodnout, ktery ti slusi vic :)

  ReplyDelete
 5. předposlední fotka je úžasná!

  ReplyDelete
 6. Úžasné fotky, určite to bola geniálna dovolenka. :-)

  ReplyDelete
 7. Wooow, ty vlasy! Perfektní to máš a fotky krásný :) hned bych taky ještě někam vyrazila!
  www.dombydom.blogspot.cz

  ReplyDelete
 8. Ty jsi tak nadherná, tobě to sluší pořád a všude a ta fotka u večeře má skvělou atmosféru. Hned bych se vrátila někam do tepla :(

  ReplyDelete
 9. krásný fotky :) a kraťase se mi hrozně líbí!! :)

  ReplyDelete
 10. Ty vlasy ti takhle strašně sluší!!! Parádní fotky a skvělé outfity!:))
  Style by Eliza.

  ReplyDelete