PRIMARK SUMMER14Hey, Hi, Hello! Víte co se zítra děje? Parta holek jede na dva dny do Berlína! Juchuu, strašně se těším.) Hlavním cílem je všemi známý PRIMARK!
Já se do tohoto obchodu zamilovala, když jsem dělala au-pair ve Skotsku. Primark jsem navštěvovala pravidelně every week xD. S K jsme přibližně před rokem poprvé vyrazily směr Berlín a zrovna při této příležitosti vznikl nápad založit si blog, takže Primark v Berlíně je naše srdeční záležitost:).

Tentokrát si s sebou bereme posilu v podobě dvou kamarádek. Plánujeme v Německu strávit noc a druhý den obejít mraky zajímavých míst. Takže kdo si myslí, že pojedeme takovou dálku jen kvůli obchodu (mimochodem už jsou tam dva!), považuje to za naprostou šílenost a nejvyšší projev shopaholismu (jako můj milovaný tatínek), tak se mýlí a my jedeme na poznávací výlet a jednou z mnoha náplní je i nakupovačka, HAHA xD.
Jako obvykle máme v hlavně už určitý wishlist a jelikož kontrolujeme instagram s hashtagem primark každý den, tak už je celkem rozsáhlý. Jsem ale přesvědčená o tom, že mnoho věcí vůbec nenajdeme, protože jiné než Britské obchody, jsou výběrem značně omezené. Doufáme, že v období slev, nebude obchod nijak extra probraný a my nebudeme mít problém najít naše velikosti.
Jak můžete vidět, především se těšíme na cool pantofle, boty na platformě, slipons a doplňky, ale máme v plánu i plavky, culottes či trenchcoat.
Dokonce přemýšlíme, že bychom vám místo klasického poprimarkového postu v podobě new in přinesly malé haul video, co vy na to?.)

pics via Pinterest, Instagram and Instyle.co.uk


13 comments:

 1. ty stribrne slippers jsou skvele;)

  ReplyDelete
 2. haha, můj batůžek :D Přeju hlavně hodně štěstí, v Londýně je to všude totálně přebraný a velikosti od 10 výš :( Já už boj s Primarkem vzdala, nemám na to nervy :D Užijte si to holky!

  ReplyDelete
 3. Primark je bezva! poprvé jsem tam byla v Londýně, ale naštěstí je i ve Vídni, kde jsem skoro pořád, takže to je úplně nejlepší! jsou tam super věci za fakt nízké ceny :)) doufám, že všechno najdete a video by bylo super! :))

  ReplyDelete
 4. taky jedu do Berlína za týden, kvůli nakupování jen částečně(:D), ale do primarku se určitě podívám :)

  ReplyDelete
 5. Taky se zas brzy chystám na nájezd na Primark, ten ve Vídni teda. Jen na to potřebuju mít našetřeno, přestože ty ceny jsou tak nízký, vždy tam nechám majlant, protože nic si nedokážu odpustit, když je to tak levný :D
  Jsem moc zvědavá, co si dovezete :)

  ReplyDelete
 6. Já se chystám do berlínského Primarku zhruba za tři týdny a už se mega těším! doufám, že ukořistím nějaký pěkný botky :))) těším se, co ulovíte vy! :)

  ReplyDelete
 7. wow, ty mikiny, sukně a pantofle! Já zatím byla jen v tom Londýnském, ve Vídni nebyl čas a v Berlíně jsem ještě nebyla. Užijte si to! :-)

  ReplyDelete
 8. ten biely batuzek je uzasny <3 presne taky zhanam!

  ReplyDelete
 9. Video! Video! xD

  ReplyDelete
 10. Haul video- rozhodně :D ! Primark naprosto zbožňuji- mě se nejvíc líbí, právě ten chaos a davy, což většina návštěvníků rozdýchává ještě týden poté :D Pro mě je to adrenalin:)

  ReplyDelete
 11. Video bych brala a do Primarku bych se chtěla hrozně podívat, nikdy jsem tam nebyla :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 12. batůžek můžu jen doporučit, mám ho asi 2 týdny a nesundám ho ze zad :D jinak držím palce ať dobře nakoupíte, já měla totiž problém i v anglickém primarku sehnat něco normálního..

  ReplyDelete
 13. Ten batůžek je geniální =)

  ReplyDelete