AIR FORCE 1


Dnes Vám kromě mých nových bot (ze kterých jsem vážně nadšená), představím i jednoho člena naší rodiny. A to mého "brášku" Parson Russell teriéra jménem Stuart - jojo, jméno dostal po tom rozkošném bílém myšákovi:). 
Jelikož vyrůstá v domácnosti se třema ženskýma, není divu, že je to trochu rozmazlínek a nevychovanec. Postel považuje za svou, vzorná chůze na vodítku mu moc neříká, všechno živé by nejradši zakousnul (lovecké pudy se prostě nezapřou), štěká na cyklisty, sousedy, kolemjdoucí psi a klidně se porve s rotvajlerem i když prosti němu nemá žádnou šanci....no přiznám se, že při výchově jsem nebyla úplně důsledná :D. Přesto všechno ho hrozně miluju a za žádného jiného bych ho nevyměnila! 
Co vy a vaši mazlíčci, jsou tu nějací pejskaři? Uklidněte mě, že i vy jste to trochu zanedbali a místo pejska, který na povel válí sudy, máte doma další osobnost a kamaráda, která si dělá věci prostě po svém :D.
Outfit jsem na procházku zvolila samozřejmě především pohodlný a vhodný do těchto chladnějších dní (haló léto, kde si?). A doplnila jej již zmiňovanými bílými Nike teniskami. Po air forcech jsem toužila už na střední, ale nakonec jsem dala přednost Converskám, které v té době zažívaly boom. Bílé tenisky jsou teď ale opět v kurzu, takže jsem tentokrát dlouho nepřemýšlela a konečně si tohle malé přání splnila! Jak se vám líbí?


trousers - H&M | coat - vintage | tshirt - H&M | clutch - New Yorker | shoes - Nike (buy here) | sunglasses - H&M

17 comments:

 1. Krásný fotky, hlavně ta poslední je uplně sladká!
  Já jsem na tom s tou výchovou nějak podobně, sice jsem se snažila být důsledná, ale Andreas je tak tvrdohlavej, že jsem to vzdala, však ono platí "jakej pán, takovej pes"...nacpe se mi všude, z postele mi kvůli němu pravidelně padá půl těla a nechápu, jak lidi, co mají psa, s ním chodí po venku a vypadají u toho čistě. Já s ním chodím jen v černém a stejně jsem pokaždý špinavá, protože můj pes mi přece může skákat na klín a nebudu ho shazovat :D
  www.dombydom.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Krásný fotky :) a ta poslední je nejlepší :)

  ReplyDelete
 3. botky jsou super.. ale ukaž mi něco, co Tobě nesluší!? :D :)) každopádně dneska si věštinu mé pozornosti získal právě Stuart, je úžasný <3 a víš co? náhodou je skvěle vychovaný! protože můj "jorkšírský poklad" se nenechá ani vyfotit :D

  ReplyDelete
 4. Fotky se psem jsou skvělé !:)

  ReplyDelete
 5. Super outfit a pejsek je výbornej!

  http://www.missbagaholic.com

  ReplyDelete
 6. Strašně ti to tady sluší a Stuart je boží ♥ Air Force jsou naprosto úžasné, ale nakonec jsem si vybrala Air Maxy, protože já mít bílé boty tak to dopadne špatně :D
  http://beily-beautyworld.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Outfit se mi moc líbí je velice pohodlný na procházku s pejskem ale pořád stylové ;-) taky jsem pejskař a mám doma psí osobnost která mi příjde že některé věci dělá vyloženě naschvál :-D ale jinak je vychovaný a poslušný ;-) sice neválí sudy na povel :-D al základní povely mu jdou ;-) ale může za to přítel on o vycvičil :-D takže kdyby to bylo na mě,.....:-D nebudu zmiňovat :-D jinak se mi moc líbí bílé boty sama po nich koukám a výběr je ták veliký :-D
  P.S. moc ti to sluší ;-)

  ReplyDelete
 8. Tenhle trend mě musím říct opravdu hodně oslovil. Přijde mi to jako super kombinace, zvlášť takhle v Tvém podání :)

  ReplyDelete
 9. To je ňufánek :-). Krásné fotky, jako obvykle:-)

  ReplyDelete
 10. To je ťutíneeek!!:) A tobě to moc sluší, krásné boty!!:)
  Style by Eliza.

  ReplyDelete
 11. Ten psík je ale roztomilý <3 Nádherné fotky :3

  ReplyDelete
 12. Krásný outfit, a moc vám to s tím roztomilým Stuartem sluší :-) Já mám pouze kočku ale musím říct že když není po jejím, je zle ale je to náš miláček takže jí dovolíme až dost :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 13. Moc vám to sluší!! Já taky nejsem úplně důsledná panička a moje zlatíčko zlatý retrívr si dělá co chce :D teď už to teda omlouvám tím, že co se nenaučil jako štěně už nedožene :D Je rozmazlínek, vždycky na nás něco vyžebrá, utíká a na vodítku za nim vlaju, ale jinak je zlatej :-)

  ReplyDelete
 14. I really like this tipe of looks

  http://menosesmasfromc.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 15. Nádherné fotky, zvlášť ta poslední:33
  já bych se ráda pejskařem stala, ale nedaří se mi přemluvit rodiče :( :D.

  Angelika
  taste-of-the-style.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. Ty boty a kalhoty pro sebe prostě byly stvořeny! :D Závidím Ti je :( :D

  ReplyDelete
 17. Gorgeous outfit - i especially love this bag babe :) - great look, so pretty!

  Have a lovely day :)
  Lucy xxx
  www.floralsandcorals.com

  ReplyDelete