OVERALL


Dobré pondělní ráno vám přeji, tak jaký jste měli víkend?
Já zas prohnala mnoho kámošů, s Kristý jsme pro vás udělaly jedno malé diy, zkusila jsem nové cvičení a vůbec se neučila. Včera se mi po týdnu vrátil taťka, tak jsme byli s celou rodinou v Liberci na večeři a v divadle na muzikálu.

Dnešní fotky jsou již podruhé černobílé a takové trošku umělecké. Původně jsem neměla v plánu je vůbec zveřejňovat, ale byla by to asi škoda, když už jsme je fotili na tajňáka na střeše nákupního centra,)
Vůbec poprvé jsem si koupila overal, ale cítím se v něm trošku nesvá. Je ohromně pohodlný, o tom žádná, ale mám dojem, že spodek mi vůbec nelichotí (i když jsem si jej nechala z tureckých kalhot upravit na rovné) a navíc mi vadí, že když si jdu odskočit, tak se musím celá svlíknout a jsem najednou tak trošku třičtvrtěnahá xD Taky si vůbec nejsem jistá krajkovými zády...to je tak když si něco objednáte a dlouho na to čekáte, hrozí riziko, že za tu dobu z nákupu trochu vystřízlivíte. Je dost možné, že ho pošlu o dům dál, nebo ho vezmu na tahání k moři, co myslíte?..)
Jinak si všimněte naprosté dokonalosti v podobě mého nového náramku a vysněného přívěsku, který jsem si koupila za první výplatu.  <3 UNICORN <3   Básnila jsem o něm už od Vánoc, doufala, že se nade mnou dřív nebo později někdo slituje a pořídí mi ho (haha naivka). Nakonec jsem ale zjistila, že naprosto skvělý pocit je, když si ho zasloužím a pořídím sama.) Jsem na něj pyšná, nosím ho každý den a stal se aktuálně mým nejoblíbenějším šperkem, který si denně prohlédnu tak 5787654332x.


overall - Aliexpress | shoes - H&M | bag - H&M | bracelet - Pandora
12 comments:

 1. Kristýna je prostě fotografka! Ty portréty jsou super :))))

  ReplyDelete
 2. Krásné fotky :) Overal je úžasný moc ti sluší :) Boty i kabelka ho skvěle doplňují :)

  ReplyDelete
 3. Je to doopravdy nádhera. Fotky jsou dokonalé a tobě závidim tu postavičku. :)

  ReplyDelete
 4. Fotky jsou opět nádherné :-) a tobě to sluší, já moc fanynka overalů nejsem právě kvůli té nepraktičnosti, že se musíš celá svlékat, když si potřebuješ odskočit :-D přívěsek jednorožce je dokonalý!!! A náušnice se mi taky moc líbí :-)

  http://venusisdiary.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Overal ti opravdu moc sluší, ne každý si může dovolit podobného střihu a vypadat furt tak skvěle. Plus dávám ještě za úžasný lodičky :))

  ReplyDelete
 6. Ten overall je naprosto úžasný ♥

  Můj blog YOKO NGUYEN BLOG

  ReplyDelete
 7. Ty jsi z Liberce, nebo se tu pohybuješ?
  Jinak já na overaly moc nejsem, takovéhle se mi nelíbí vůbec, je takový překombinovaný :-)

  ReplyDelete
 8. Overaly jsou nesmírně praktické a efektní. Mě se moc líbí naušnice.

  ReplyDelete
 9. Jé úžasnej a fotky taky!! A lodičky!! V jednoduchosti je prostě krása <3 i když chápu, že když jde člověk na záchod tak to není zrovna praktické :D jeden mám, ještě s páskem a to je vždycky operace! Jinak já taky spoléhala, že mi někdo koupí Pandoru (naivka!), ale asi si ji za tohle zkouškové pořídím sama :-)

  kraskadne.blogspot.cz

  ReplyDelete
 10. Úžasné fotky, ten overal ti náhodou sekne :3 :))
  A ten přívěsek je úžasný :))

  ReplyDelete