OLDIE BUT GOODIE

photos by Kamila

Zdravím z Itálie.) Dnes vám ukážu outfit, který jsem na sobě měla minulý týden (logicky :D). A v hlavní roli kabát, který mám nejspíš už od deváté třídy. 
Nedávno jsem si v duchu zoufala, že žádný klasický jednoduchý a především černý nemám. Když vtom jsem si vzpomněla, že jsem jeden takový přece vlastnila. Prohrabala jsem tedy skříně a pytle s odloženým a sezonním oblečením ...a vida, našla jsem ho! A asi si umíte představit jak jsem byla nadšená když jsem zjistila, že mi stále je! No nejspíš jsem v něm jako patnáctiletá trochu plavala :D 
Je z H&M a když jsem si ho prohlížela, přečetla jsem si, že obsahuje 70% vlny. Tím se mi potvrdilo, že kabáty z H&Mka nejsou žádný šutny (narozdíl od některých jiných kousků oblečení z tohoto řetězce), jelikož mám asi 3 a všechny mají minimální podíl vlny 50% a jsou i kvalitně šité. Máte stejnou zkušenost jako já?
Už musím letět do pizzerie, jelikož se nemůžu dočkat, až si dám pizzu Pescatora a uno cocco deserto xD A co máte dnes k večeři vy?


Sending greetings from Italy .) Today I am gonna show you an outfit, that I have worn last week (logically :D). And its statement piece, this coat, which I have propably bought when I was at elementary school already.
Recently I was thinking about the fact, that I don´t have any elegant simple black coat. But then I realised, I used to wear one a few years ago. So I started to go through wardrobes and boxes with old and seasonal clothes and surprise surprise…I found it! And you can imagine how happy I was when I tried it on and it fit me like a glove. It was propably too big for me when I was fifteen xD.
This coat is from H&M and I found out it is 70% made of wool. Which assured me H&M coats aren´t trash (unlike some other clothes from this shop), because I own 3 coats and all of them have minimum 50% wool and seem to be stitched properly. Do we share similar experience?
Now I have to go, because we are leaving for dinner and I can´t wait to eat my pizza Pescatora and uno cocco deserto :D What do you have for dinner today?


coat - HM, jumper - ZARA, boots - Mango, bag - ZARA, fur collar - vintage, earrings - Mohito

7 comments:

 1. Thank you so much for your kind words on my blog!! Now following you and loving your pictures :) can't wait to see more.

  Have a lovely friday,

  Lucy xxx
  Florals & Corals

  ReplyDelete
 2. Nice blog.
  Would you like to follow each other?

  http://gabriel-data.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. to já bych kabát z 9. třídy asi neoblekla, ale ten tvůj vypadá i po té době skvěle!

  ReplyDelete
 4. Ten kabát je úžasný!! :)
  Na mém blogu běží giveaway! :) Budu ráda když se zůčastníš. O co se hraje? Se dozvíš u mě na blogu. Výhra určitě bude stát za to! :)
  http://noordinary-girl.blogspot.cz/2014/02/giveaway-no1.html

  ReplyDelete