MAXI IN WINTER


photos by Kamila


Nice Monday to you all, if it’s possible to say that about Monday in first place :) But since I became a university student, I don’t care that much about what day it is – for example, today, I only have to visit my gym class. This aversion against Mondays developed in my high-school years, when, after a whole weekend chilling in bed, I had to wake up at 6 AM, which is a nightmare for me! What is it like with you, guys? Do you also hate early mornings and postpone your alarm several times? 

Krásné pondělí všem, jestli se takhle o pondělí vůbec může mluvit :D I když od té doby co jsem na VŠ, dny v týdnu moc neřeším. Dnes mám například pouze tělocvik. Ta averze k pondělím vznikla na střední škole, kdy mě po prováleném víkendu čekalo vstávání v 6h, což je pro mě noční můra! Jak jste na tom vy, taky tak při vstávání trpíte a budík několikrát odkládáte?.)

Now about what I wear. The skirt (along with the shirt and the HANDBAG) I got in Mango as a price from the Mango Street contest. At first, I was going to get some coat, but I wanted a red one, which they didn’t have, so I’m hoping to get THIS ONE from Zara as a Christmas present :D

I was never used to wearing maxi skirts during winter, but now I discovered how comfy it is! And in contrast with jeans I’m not cold at all – Its no problem to wear two warm tights  under the skirt. What I really like about this outfit is that it is combined of many non-common materials. From leather and furr to a very light ,,silk like" material that the skirt is made of.

A teď k tomu co mám na sobě. Sukni (spolu s košilí a kabelkou) jsem si pořídila v Mangu za výhru v Mango Street. Původně jsem se koukala po nějakém kabátu. Ale potřebovala bych nějaké červený, který v Mangu neměli. Takže doufám, že pod stromečkem najdu TENHLE ze Zary:D
Nikdy jsem nebyla zvyklá nosit maxi sukně v zimě a přitom je to tak pohodlné! A narozdíl od džínů, mi v ní není zima. Pod sukni si totiž klidně můžu navléct dvoje teplé punčocháče. Na outfitu se mi líbí hlavně kombinování různých (dohromady nevšedních) materiálů. Přes kůži, plsť a kožešinu po lehoučký ,,hedvábný" materiál sukně.
gilletet - vintage, skirt - Mango, jumper - Pimkie, bag - Topshop, boots - H&M, gloves - Pietri Filipi, hat - vintage

6 comments:

 1. nevím, proč mě vlastně nikdy nenapadlo dát pod maxi sukni a šaty více vrstev! nápad skvělý, jako vždy. :)

  ReplyDelete
 2. tak dlouhá sukně na zimu mě vlastně také nikdy nenapadla! :D a vypadáš opět úúžasně! :)
  co se týká vstávání na vš.. mám školu jen úterý až čtvrtek, takže jsem se právě probudila <3 :D

  ReplyDelete
 3. ty si tak krásna! super outfit
  BeeKey

  ReplyDelete
 4. Skvělý místo, modelka i outfit:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju:) Stihla jsem se u toho krásnýho plotu vyfotit ještě než ho ověsily nějakýma ohyzdnýma
   reklamama xD

   Delete
 5. Opravdu nádherný outfit! Ladylike, ale přitom chic a moderní. Myslím, že se za tebou otočilo hodně lidí :-) Dlouhé kožené rukavice hledám už několik let, ale bohužel jsem nikdy nenarazila na cenově přijatelnou nabídku.

  ReplyDelete