BLOGERKA ROKU

 Jak všichni víte, v úterý večer se konal večírek na kterém byly vyhlášeny blogerky roku.  A jsme moc rády, že jsme se mohly této akce účastnit, za co děkujeme především vám našim čtenářům.) A také pořadatelům!
Celkově se akce povedla i když organizátoři se dopustili několik chyb. Dost nás mrzelo, že byla vyhlašována pouze první místa, myslíme, že druhá a třetí mohli také zmínit. Bohužel zklamala také technika a na projektoru se jaksi neukázala prezentace s fotografiemi blogerek ani klip s videi, které blogerky posílaly. Ale byl to první ročník, takže myslím, že se organizátoři pro příště poučí.) A s většinou lidí jsme se shodly, že výběr zpěváka Davida Mattioliho taky nebyl uplně šťastný :D
Jako kladné hodnotíme určitě moderní prostředí holetu Yasmin, vystoupení zpěvačky Misty, Raega i Jaro Smejkala. Líbil se nám i moderátor Ondra Vodný, který se rozhodně nenechal rozhodit technickými nedostatky:) O skvělém rautu ani nemluvě!


To nejlepší na celém večírku ovšem byla příležitost potkat naživo a seznámit se s ostatními blogerkami. Příjemně jsme se pobavily s vítězkou naší kategorie Olivií z everyday-runway nebo Sárou z live-in-fashion. A zbytek večera (vlastně až do brzkého rána xD) jsme strávily s Nikol Moravcovou, kterou určitě znáte z Fashion tv , a její blogerskou polovičkou Míšou z blogesrobes.cz . Také jsme se zde potkaly s Kubou, který je zakladatelem Trendbooku.)
Právě setkání s novými lidmi, a hlavně s těmi které známe jen z fotek na internetu, nás na takových akcích baví nejvíce. Dohodli jsme se s holkami, že určitě nějakou akci pro blogerky co nejdříve zorganizujeme:)


Na památku jsme si domů odnesli tři polaroidové fotky... 
...a taky spoustu makronek :D

19 comments:

 1. Skvělý článek! Večer jste si určitě užily.. muselo to být skvělé :))
  A fotky jsou super, jste kočky! :)

  ReplyDelete
 2. Jsem ráda, že nejsem sama s těmito názory :D Super, holky :) A příště si třeba i popovídáme ;)

  ReplyDelete
 3. Musel to být skvělý večer! Krásné fotky :)

  ReplyDelete
 4. Jeee, klobouků není nikdy dost!

  EJNET

  ReplyDelete
 5. kdo je na té třetí fotce od konce s Nikol v tom klobouku? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Její kamarádka s kterou má i blog - Míša Štoudková :)

   Delete
  2. Jsem si říkala, že je mi nějaká povědomá :))

   Delete
 6. pekné ste boli! hlavne keď som si pozerala fotky z akcie webe blogerkaroku, tak všetko bola taká nuda nuda nuda a zrazu vy dve, tak si hovorím, hm toto je zaujímavé a nie čierne!:)

  ReplyDelete
 7. Musím říct že Vy a Simonka jste zaválely a podle mě vypadáte nejlépe ze všech! :)

  ReplyDelete
 8. Musíte mít skvělej zážitek!

  ReplyDelete
 9. So beautiful pictures! :)

  ReplyDelete
 10. moc krásný fotky:) Muselo to být super!

  ReplyDelete
 11. Nádherné fotky, musel to být super zážitek :)) škoda holky, že jste nevyhrály! tak snad příští rok! <3

  ReplyDelete
 12. hrozně vám to sluší, holky ^^

  ReplyDelete
 13. Ahoj, vznikl nový projekt s cílem zmapovat všechny české a slovenské fashion blogy. Jestli máš minutku, stačí tam zapsat adresu a název blogu.
  Seznam českých a slovenských blogů
  Děkujeme za podporu

  ReplyDelete