DESIGNBLOK & iMISS 2013


Ahoj, dneska vám přináším asi největší post tohoto blogu. Jelikož jsme toho minulou sobotu hodně zažili, tak to bude prostě takový megapost, protože bych vás nerada o něco ošidila.

Jako první jsme navštívili největší expozici Designbloku na Žižkově. Minulý rok jsem na Žižkově bydlela, ale musím přiznat, že takovou nádheru jako je Nákladové nádraží jsem objevila až před dvěma týdny na focení s Kamilou, takže když jsme se s přítelem rozhodli jet navštívit Designblok, moc jsem se těšila.) Tahle funkcionalistická stavba je čerstvě zapsaná mezi naše národní památky a byla postavena v letech 1931-1934 (vždy když někam jedu tak se vyžívám ve zjišťování informací xD). Superstudio jsme pečlivě procházeli asi dvě hodiny a ani chvilinku se neudili. Počasí nám zrovna nepřálo, ale jak už jsem psala v minulých postech, déšť není zrovna mým největším nepřítelem,)
Zvětšeninu téhle fotky nejspíš někdo dostane k Vánocům (NEKOUKEJ TATI.) Je to opravdu úžasně fotogenické místo, na které se ráda v nejbližších chvílích vrátím.)
Outfit zvolen jednoduchý, pohodlný, předpřipravený na večerní akci.) Svetr i kabát z F&F
Miláček a jeho oblíbený batůžek,)
Pokojíček pro holky.
Pokojíček pro kluky xD
Expozice od časopisu Reflex mne zaujala asi úplně nejvíce, považuji ji za nejnápaditější. Všude v objektu byly rozmístěné(schované) fotografie aktů 2013 a vy jste je museli hledat dalekohledem podle plánku, který vypadal jak mapa souhvězdí. Já osobně našla dalekohledem jen dvě, ale stejně mě to strašně bavilo,)
Nenašla jsem člověka, který by četl se zavřenou pusou. Neuvěřitelnost.

Hlavně ať na mě neprší moc světla,)
Interiérové doplňky, naprostá lahoda, které jednoznačně vévodila svítidla. (omlouvám se za množství fotek, ale nemohla jsme si pomoct.)
Usměváček,)
Při focení těchto nafukovacích vtipností, mi jedna malá slečna celkem zlostně vysvětlila, že nejsou moje a může na ně sahat jen ona xD


Nike a bunda se kterou vás při večerním běhu žádné auto nepřehlídne.
Nový dres našeho hokejového národního týmu, celkem vtipně, tematicky zasazen do ledu.)
Heineken místnost se stala taky mou oblíbenou, všude na stěnách, podlaze i stropu byla umístěna zrcadla a natažena jemná (popraskaná) konstrukce bílé barvy, která jako jediná svítila pod UV světlem. Expozice představovala nový obal známého piva, který vám bude svítit na každé párty,)

Tak v téhle místnosti jsem potkala osobnost dne, samotného pana velkého designéra Maxima Velčovského!
Zařekli jsme se, že tohle svítidlo se pokusíme vyrobit, takže se těšte na přírodní diy xD
Výstava šperků převládala v openstudiu v Kafkově domě na Staroměstského náměstí.
iMiss
Druhá sobotní akce, na kterou jsme potvrzení o naší účasti dostali hodinu před začátkem, se taky vydařila na výbornou. Já tedy nenosila v batohu sandálky a košili úplně zbytečně xD
Jednalo se o finálový večer soutěže o internetovou Miss. Musím říct, že nejkrásnější dívky internetu byly opravdu krásné a snaživé,) O takzvané iMiss jsem upřímně nikdy neslyšela, možná proto, že soutěžím krásy zrovna moc neholduju. Slečny nebyly omezeny věkem, ani výškou, či mírami, dalo by se říct, že se jednalo o normální mladé dívky. I když, nepatřila jsem mezi obdivovatele jejich téměř neoděných postav, celkem nevkusného oblečení a ani faktu, že svoje hlasy získávaly díky fotkám v podprsence vyvěšeným na internetu. Podotýkám, že nejedné dívce bylo pouhých 17 let. Stále kroutím hlavou nad tím, jaká prezentace vlastní osoby je v dnešní době považována za normální. Dívky se procházely v džínách a stejném růžovém vršku s logem iMiss, spodním prádle, denním outfitu, večerním a v neposlední řadě proběhl i malý rozhovor, jehož hlavní téma bylo životní motto (3 z 10-ti dívek ho popletly, nebo zapomněly - naprosto zbytečnej stres.).
 Večer byl pořádán ve Slovanském domě a zasazen do světa virtuálního života a obohacen různými tanečními a pěveckými vystoupeními. Soutěž nebyla tak dlouhá, ale tři malé pauzičky na doplnění šampaňského a výborných pralinek MonChocolatier jsme si udělat stihli.)


Všech deset finalistek ve večerních šatech.
Omluvte prosím kvalitu fotek, ale nějak jsem nemohla domluvit půjčenému fotáku,)
Vítězkou byla blonďatá dívka s číslem 1.
Matrix
Zpěvák Jaro Smejkal
Miláček v košili Ralph Lauren a sportovním saku Bugatti.A konečně je tu zlatý hřeb večera. Nebyla jsem si jista, zda-li se nějaký raut vůbec bude konat, naštěstí mne hladový dav ujistil, že koná a to sakra dobrý! Pochutnali jsme si dokonce i na sushi, které oba zbožňujeme a dortíků jsem měla tak milion xD Škoda jen, že poslední kousek lososa mi vzal pan Etzler xDBrýlemi Dior to začíná a kabelkou Lady Dior pokračuje, none?! xD
Zapomněla jsem zmínit, že celá akce byla pořádána novým časopisem pro muže. Je to celkem kvalitní čtení za sto korun, jen kdyby nevážilo každé číslo tak kilo xD
Při odchodu nesměla chybět dárková taška a bílá růže pro slečnu.)
Sobotní den v Praze? 10/10!

Jak se vám líbil Designblok a co říkáte na nejkrásnější dívky internetu?.)

5 comments:

 1. na designblok by som išla :)

  ReplyDelete
 2. To máš fajn, že s tebou jde přítel na takovou akci :-). Museli jste si to užít, prostory vypadají úžasně.

  www.vanda-styl.cz

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 4. Uau si ovela krajsia ako vitazna blondava slecna :) A s pritelem vam to moc slusi ..pripominate mi taky dokonaly parik z nejakeho americkeho serialu z prostredia strednej skoly :D

  Peacock & Pineapples

  ReplyDelete