PARKA

Tak konečně jsem ozkoušela novou parku, kterou beru jako nejlepší úlovek minulého měsíce. Jsem nadšená z neobvyklé barvy, krásných zlatých detailů, jemného leopardího kožíšku na zádech a v kapuce. Outfit je opět pohodlný na celodenní pobíhání po Praze. Kovbojské boty jsem na sobě měla také poprvé a jsem naprosto spokojená s výškou podpatku. Mimochodem jsem je pořídila od jedné slečny za pár stovek, jsou kožené a nikdy je neměla na sobě, takže taky trefa! Určitě jste si všimly, že obchody jsou plné podobných kotníčkových bot, jestli váháte zda-li do nich jít, či ne, tak říkám jedno velké ANO, letošní zimu a podzim jsou trendy víc než jindy.
Před pár dny se mi ozvala kvůli focení jedna šikovná fotografka od nás z města, líbila se mi její jasná představa o tom jak by fotky měly vypadat. Velmi rychle jsme se domluvily a hned druhý den vyrazily do nedalekého parku (nefotily jsme parku xD), kde vzniklo pár zajímavých snímků. Fotky ještě nejsou upravené, ale moc se těším co z nich vzejde. Vy se těšte také, protože je samozřejmě uvidíte jako jedny z prvních.)
 
 
I´ve finaly tried my new parka, which I think is the pick of the month. I´m impressed by it´s unusual colour, beautiful  golden details and a  gentle leopard fur inside the hood and on the back. The outfit is very comfy again. The cowboy shoes (trying´em out for the fisrt time as well) were excellent, the hight of the heels was accurate,... when I think about how much did they cost and ´bout the fact they are all-leather, .. it´s just a perfect hit! The shops are full of this very type of shoes nowaday, so if you were struggling whith if to buy´em or not, ... just do IT. You won´t regret it.Furthermore, they are more trendy now then ever! 
A Couple days ago, a local photographer (she) called me and offered me a shooting. I liked her clear vision of how it all should be made. We made an appointment very quickly, went to a local park the next day where the shooting took place. The photos aren´t optimized yet, I literary can´t wait to see them done... so, look forward ! because YA´LL be the ones of the very first to see them here.


8 comments: