FINAL SALES


Poslední dva dny jsme s Míšou strávily v Praze. Připomnělo mi to, jak je příjemné si za nákupy a zábavou někam zajet. Když jsme byly na střední škole, byl vždy svátek když se jelo do Prahy na nákupy, kina nebo třeba zoo (aneb burani jeli do velkoměsta:D). Ale po roce stráveném na VŠ a pobytu v Praze nám tyhle věci zevšedněly. Když totiž do nákupního centra jdete 2 týdně, obchody vás omrzí a všechno zboží vám připadá stejné. Jednoduše po tom co jsem v Praze 2 měsíce nebyla, jsem si nákupy mnohem víc užila. 
Včera jsme byly Na Příkopech a na Václaváku. Nejvíce času jsme strávily v Bershce, Zaře a H&M. V nově otevřeném obchodu Bershka jsem byla poprvé a musím uznat, že se moc povedl. Hned jsme si obě zamilovaly novou kolekci plnou potisku růží, Mickey Mousů, collage a baseball kousků, a hrozně se nám líbily i věci na sport! Ale odolaly jsme a zamířily rovnou do slev. Tam přišlo trochu zklamání, protože spousta věcí, které jsme si zkoušely bylo potrhaných, děravých a s vypáranými aplikacemi a kamínky. A dát 300,- za šaty s dírou? Děkuji nechci. Takže, ačkoliv jsme si toho do kabinek nesly spoustu, z obchodu jsme odcházely opravdu s málem.

dress and sunglasses - Asos, bag - Mango, sandals -Zara, bracelet - Aliexpress

Nová kolekce V Zaře nás taky nadchla, a já si z ní odnesla jeden kousek který mi udělal opravdu radost. Ale ten Vám ukážu později. Každá jsme si pak ještě něco vybrala v H&M. Míša dokonce ulovila skvělé věci v dětském oddělení.)
Po náročném výkonu jsme se samozřejmě musely odměnit dobrým jídlemxD Obě zbožňujeme sushi, takže to byla jasná volba.
Outfity jsme obě volily hlavně pohodlné - ploché sandálky a šaty. Ty moje jsou z Asosu a miluju je! Já vím, proužků tu už bylo dost, ale já se jich trochu přesytila jen na kalhotách. Pruhovaným šatům, nebo halenkám se rozhodně nebráním:) Kulaté brýle jsou pro změnu taky z Asosu a taky je miluju!xD  Líbí se vám, nebo je to na vás moc crazy?


bag and shoes - Primark, dress - Ebay, bracelets - Claire´s

8 comments:

 1. Taky jsem byla nedávno v Praze na nákupech a ve slevách jsem nenašla jedinou věc, která by nebyla nijak poničená. Hrůza.

  ReplyDelete
 2. moc ti to sluší :) Ta bublina :D
  http://turquoise-bow-of-cosmetics.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju.) Pán s bublinama nás docela bavil:D

   Delete
 3. To je užasne! :) Tlieskáám :)

  ReplyDelete
 4. Ty pruhované šaty jsou boží!

  http://havlikovakarolina.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky a ty šaty. Moc vám to sluší a jste pěkně opálené:)
  www.enarastyle.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Oba dva outfity jsou super! Takové mint šatky bych brala. A jsem zvědavá, co jste nakoupily :)

  http://pragueinstyle.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Ty brýle jsou náhodou super:) www.themonica.cz

  ReplyDelete