HIPPIE DRESS

 Trend maxi šatů jsem si velmi oblíbila, jsou nápadité, prodlužují postavu a celkově lichotí. Tyhle šaty sem koupila minulý rok v GATU za pár korun. Původně jsem je chtěla nakombinovat s džískou, ale na poslední chvíli mě napadla kombinace s elegantním sáčkem, která se zajímavě spojuje dva rozdílné styly. Sáčko jsem , ale stejně, vzhledem k počasí, brzy sundala a zůstala oděná jen do oblíbeného náhrdelníku a sandálek, které nosím snad celé léto,)
Jak to máte s maxi šaty Vy, zbožňujete, nebo nemusíte?

Jinak jsem začala používat aplikaci Instagram, kde jsem pod přezdívkou worldneedsblondes_m. Takže neváhejte a začněte sledovat,)


dress, necklace - Gate, bracelets- Takko, hangbag - River Island, blazer - H&M

9 comments:

 1. krásné šaty, moc ti to sluší :-)

  ReplyDelete
 2. Šaty moc pěkné, ale sáčko bych asi sundala....

  ReplyDelete
 3. Moc ti to sluší :-). Maxi šaty mám ráda, ale se svými 162 cm si v nich připadám ,,zaprdlá´´. I přesto dvoje vlastním, ale moc je nenosím :-( což je škoda, jsou nádherné

  ReplyDelete
 4. To sako sa mi tam moc nechodí ale tie šaty sami o sebe sú božské!!! :)

  ReplyDelete
 5. Já kdybych mohla tak tenhle typ šatů nosím furt! Tenhle vzor se mi líbí a tobě sluší. Jen mě mrzí, že jsi si přeci jen nevzala tu džisku, to modré sako to zbytečně zabíjí ( sluníčko vědělo, proč ho z tebe sundat ) :))

  ReplyDelete
 6. Krásný, moc ti to sluší :)
  Já jsem si koupila super maxi šaty zhruba před rokem a půl a ještě jsem je neměla na sobě, protože si v nich připadám divně :( :D

  ReplyDelete
 7. Skvělý outfit! :)
  http://mijacek.blogspot.cz

  ReplyDelete
 8. saty jsou super, jen to sacko mi k tomu moc nejde :)

  ReplyDelete