PRIMARK PICKS

Minulé léto pracovala Míša jako aupair ve Skotsku a já jí přijela na týden navštívit, a jelikož jsme obě dvě blázni do módy, součástí programu byly samozřejmě nákupy. A tak jsme poprvé objevily ráj nás shopaholiků - PRIMARK! Některé ceny mi opravdu hlava nebrala...kecky za libru? šaty za 4 a krásná kabelka za 10?
Mohla bych se tu rozepsat na celou stránku. Zkrátka a prostě jsme si slíbily, že na nákupy do Anglie ještě budeme muset vyrazit. Po tom co jsem zjistila, že je Primark i ve Vídni, nebo Berlíně, byl plán jasný - našetřit peníze a směr Berlín - tuto středu, odjezd 5:30!
Každý den projíždím jejich fb stránku a neustále vybírám kousky do pomyslného seznamu xD (psát si seznam by nemělo cenu, stejně bych se jím nedokázala řídit). Tady je ,,pár" kousků které bych si ráda pořídila:)

Míša worked as an aupair in Scotland last summmer so I came to visit her for a week and because we are both fashion maniacs, shopping was on the agenda. That time I discovered shopaholic´s paradise - PRIMARK!  I couldn´t believe some prices...trainers for 1 pound? dress for 4 or beautiful handbag for 10?
We promised each other other, that in the future we need to go back. Then I realized, that Primark is also in Vien or Berlin, so the plan was clear - to save some money and go to Berlin - this Wednesday, departure 5:30!
Here are ,,some" pieces I would like to buy:)

Jaký máte na Primark názor? Také jste mu propadli?


And what´s your opinion about Primark? Did you also fall in love with it?

Kristýna

1 comment:

  1. Primark jsem taky poprvé navštívila ve Skotsku a okamžitě in loveee <3 Hned napoprvé jsem tam utratila cca £100 a domů jsem si přivezla strašně moc oblečení, troje boty a dvě kabelky:) No a před třemi dny jsem přijela z Anglie, v kufru pár nových věcí z Primarku a nejbětší radost mám z kabelky, kterou jsem tam koupila za £5! :)

    ReplyDelete