BOHO CHIC


Ještě než Míša odletěla na dovolenou, jsme byly na procházce a daly si oběd. A taky jsme chtěly vyzkoušet  nový foťák, který mi přišel v pátek. Jsou to tedy první fotky, tak buďte schovívaví. Bude ještě nějakou chvíli trvat než se s ním naučíme zacházet,)
Teď k outfitu. Boho styl a jeho čelenky, klobouky, kozačky, třásně, peříčka, volné šaty a vestičky se na nás valí ze všech stran. A já mu také podlehla. Evokuje ve mně tu pohodovou festivalovou atmosféru a hippies hesla jako láska a mír:D
Šatičky jsem pořídila tento týden ve slevách v Pull and Bear. Kabelku už jste mohli vidět v mém Primark wishlistu. Byla opravdu levná, takže jsem si jí pořídila i v černé.

Beafore Míša flew away we went for a walk and had a lunch. And we also wanted to try a new camera, which I recieved on Friday. These are the first photos, so please be lenient. It will take some time before we learn to use it,)
Now about the outfit. Boho style and its headbands, hats, boots, fringes, feathers, baggy dresses and gillets are all around us. And it also got under my skin. It evokes festival atmosphere and hippies mottos  like peace and love:D
I bought the dress this week at sales at PullandBear. The bag is from Primark and you could see it on my Primark wishlist. It was cheap so I bought it also in black.


dress and boots- Pull&Bear, bag - Primark, watch - Roxy, bracelets - Mango, necklace- H&M 2 comments:

  1. Pretty ! Love your dress
    Xxo

    http://freedame-fashion.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Tento outft sa mi fakt veľmi páči :) Akurát ten klobúk mi tam nesedí ale to je len subjektívny názor :)

    ReplyDelete